NA KORAK OD DEVETE DECENIJE: Popularni zrenjaninski žongler Slive proslavio 78 rođendan (FOTO)
Na pragu devete decenije, popularni ulični artist i žongler fudbalskom loptom, Slavko Anđel Slive, radno i aktivno, proslavio je 78-mi rođendan.
Privatna arhiva
Žonglirajuć, a kako bi drugačije, uz brojne prijatelje i one koji ga podržavaju, poslao je jasnu poruku, da nastavlja dalje, dok ga noge nose.
Do sada je 3.785 obuvao patike za hodanje po oblacima slave i uredno upisivao svaki svoj nastup na fudbalskim stadionima širom Srbije, ali i u susednim zemljama Bosni i Hercegovini, Rumuniji, Mađarskoj, Crnoj Gori i zabeležio 60-ti nastup u ovoj 2024. godini.
- Bogat sam i najsrećniji čovek na svetu, jer imam prijatelje, imam svoju publiku i uživam. Želja mi je da stignem do Brazila, jer sam zaljubljenik u ovu zemlju i magiju slavnog Pelea, pa ko zna, možda mi se i ostvari - poručio je popularni Slive, jedan od najstarijih aktivnih žonglera fudbalskom loptom, na Balkanu, Evropi, pa i u svetu.
Preporučujemo
SVAKE NEDELjE RADNA AKCIJA MEŠTANA: Program "Da nam sela budu bliža" u Stajićevu (FOTO)
26. 04. 2024. u 17:40
AVANTURA U LAVIRINTU STIHOVA: Završena jubilarna 50. Pesnička štafeta (FOTO)
24. 04. 2024. u 13:31
POLA VEKA PUPINA: Svečana akademija na Tehničkom fakultetu u Zrenjaninu
22. 04. 2024. u 12:30
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)