ODRŽANA OTVORENA VRATA: Sa predstavnicima lokalne vlasti o potrebama i problemima
Predsednik Privremenog organa grada Leskovca Goran Cvetanović je razgovaro sa zainteresovanim građanima i tako im pružio priliku da ukažu na probleme sa kojima se suočavaju u komunikaciji sa organima lokalne vlasti.
foto: GU Leskovac
Zbog toga su ovim „Otvorenim vratima“ prisustvovali i predstavnici gradski, ali i republičkih, preduzeća, ustanova, institucija i službi.
Prijemi za građane u Leskovcu se održavaju svakog utorka i četvrtka, a povremeno i ovakvi susreti čija je prednost to što se na jednom mestu nalaze predstavnici svih institucija.
Za razgovor sa Cvetanovićem prijavilo se više desetina građana, a teme su slične kao i prilikom ranijih susreta. Među njima su komunalna infrastruktura, zdravstvo, imovinsko-pravni odnosi…
- Većina sugrađana ode odavde sa rešenim problemom ili savetom kako da se on reši u narednom periodu i to je cilj ovih prijema koje zovemo „Otvorena vrata“. Naši sugrađani na ovaj način doprinose i poboljšanju rada lokalne samouprave i nekih republičkih organa kako bi nastavili da gradimo lepši, bolji i razvijeniji grad – zaključio je Cvetanović.
Preporučujemo
REKONSTRUKCIJA VODOVODNE MREŽE U APATINU: Vlada opredelila 284 miliona dinara
10. 03. 2026. u 13:47
AMBASADORKA FRANCUSKE POSETILA SVILAJNAC: Otvorene mogućnosti za razvoj saradnje
10. 03. 2026. u 12:19
TRAMP HITNO POZVAO PUTINA: Razgovor trajao sat vremena
RUSKI predsednik Vladimir Putin razgovarao je telefonom sa američkim kolegom Donaldom Trampom.
09. 03. 2026. u 20:34
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)