KUPLJENE JOŠ ČETIRI SEOSKE KUĆE: Obezbeđeni domovi za mlade parove u okolini Zrenjanina (FOTO)
ČETIRI seoske kuće u Belom Blatu, Tomaševcu, Ečki i Melencima, selima u okolini Zrenjanina, kupljene su kroz konkurs Ministarstva za brigu o selu za dodelu bespovratnih sredstava za kupovinu seoske kuće sa okućnicom.
grad Zrenjanin
Trojni, od ukupno 185 ugovora o dodeli bespovratnih sredstava za kupovinu seoske kuće sa okućnicom, sa ministrom Milanom Krkobabićem i novim vlasnicima kuća, u ime grada Zrenjanina, potpisao je zamenik gradonačelnika Saša Santovac.
Inače, za prethodne dve godine, koliko traje akcija Ministarstva za brigu o selu, u seoskim sredinama u okolini Zrenjanina, kupljeno je ukupno pedeset kuća u četrnaest sela, Belom Blatu, Melencima, Perlezu, Tomaševcu, Banatskom Despotovcu, Elemiru, Aradcu, Orlovatu, Stajićevu, Lazarevu, Ečki, Mihajlovu, Zlatici i Botošu.
Preporučujemo
UMETNOST NEPREKIDNOG TRAGANjA: Izložba radova Boška Petrovića u Zrenjaninu
02. 08. 2023. u 10:35
NOVE PORODICE U SUTJESCI I JARKOVCU: Seoske kuće kupljene za mlade u Sečnju (FOTO)
18. 08. 2023. u 10:20
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)