U SURET PRAZNICIMA: Čelnici Zrenjanina novogodišnjim paketićima obradovali učenike Osnovne i srednje škole „9. maj“
GRADONAČELNIK Zrenjanina Simo Salapura prilikom posete osnovnoj i srednjoj šloli "9. maj", koju pohađaju deca sa posebnim potrebama, uručio je po tradiciji novogodišnje paktiće, kao poklon grada.
grad Zrenjanin
- Osnovna i srednja škola 9. maj je ustanova sa kojom imamo izuzetnu saradnju u obrazovanim, humanitarnim i edukativnim aktivnostima vezanim za inkluziju mladih sa smetnjama u razvoju - naglasio je Salapura, uz napomenu da će već sledeće godine, zahvaljujući sredstvima pokrajinske Vlade, biti završen novi objekat škole, ukupne vrednosti 35 miliona dinara.
Direktorka škole Snežana Vukić, uz zahvalnost gradu na učestaloj pažnji prema učenicima škole, istakla je veliku radost dece zbog novogodišnjih paketića, koje su sa nestrpljenjem očekivali.
- Trenutno imamo 198 učenika u školi, uslovi rada su otežani, a novi objekat će nam mnogo značiti jer će i nastava, kao i svi drugi uslovi biti poboljšani - naglasila je Snežana Vukić.
Preporučujemo
SVEDOCI VREMENA: Izložba o spomenicima kulture otvorena u Zrenjaninu (FOTO)
22. 12. 2022. u 15:54
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)