PONOVO RASTU BROJKE U SVILAJNCU: Korona opet napada

Posle dve nedelje bez obolelih, juče je registrovan jedan oboleli, a danas još tri pacijenta

ПОНОВО РАСТУ БРОЈКЕ У СВИЛАЈНЦУ: Корона опет напада

Foto:Z.Gligorijević

U svilajnačkom Domu zdravlja u poslednja 24 sata registrovana su tri obolela od kovida 19, dva više nego juče. Testirano je 16 Svilajnčana.

Od početka epidemije kovida 19, koja je proglašena 16. marta 2020. godine, na teritoriji  opštine Svilajnac registrovano je 5.956 pacijenata. Izlečen je 5.841 oboleli.

Nema pacijenata na bolničkom lečenju, dok su u kućnoj izolaciji četiri pacijenta. Preminulo je 111 pacijenata.

U prijemno-trijažnoj ambulanti juče je pregledano sedam pacijenata, pet više nego prekjuče.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

Otac Jovan: LJudi nisu imali dece dugo, posle molitve ovde bog ih je udostojio da dobiju potomstvo