OBNOVA PUTA KA SISEVCU: "Srbija autoput" izvodiće radove od ponedeljka do kraja maja

Зорана Рашић
Zorana Rašić

07. 05. 2022. u 11:32

PUT do poznatog paraćinskog izletišta Sisevac uskoro će biti presvučen novim asfaltnim slojem.

ОБНОВА ПУТА КА СИСЕВЦУ: Србија аутопут изводиће радове од понедељка до краја маја

Foto: Opština Paraćin

Radovi na asfaltiranju deonice državne saobraćajnice Stranac-Sisevac počinju od ponedeljka, 9. maja i trajaće do kraja meseca, zbog čega će režim saobraćaja biti potpuno izmenjen, obavestila je Direkcija za izradnju opštine Paraćin.

Saobraćaj će biti obustavljan svakodnevno od 9 do 18 sati do 31. maja osim za vozila hitne pomoći kojima će izvođač radova, po potrebi, omogućiti prolaz.

Radovi su povereni beogradskom preduzeću „Srbija autoput“, a investitor je JP „Putevi Srbije“.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i Iranci izađite na ulice

IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"

SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.

12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37

Komentari (0)

SARAJEVSKI ŠARM NA DORĆOLU: Branko Đurić Đuro ozbiljno nasmejao publiku u Fondaciji Mozzart