ŠPANAC OTKAZAO UČEŠĆE I ŠOKIRAO SVE: Novaku znatno olakšan put do trofeja!
ŠPANSKI teniser Pablo Anduhar otkazao je učesće u glavnom gradu Srbije samo nekoliko dana pre početka.
Foto: EPA-EFE/ETTORE FERRARI
Razlog tome je što 72. teniser sveta nije očekivao da će daleko dogurati u Ženevi, gde je ispao u polufinalu od Kaspera Ruda.
Anduhar je trebalo na startu da se sastane sa srpskim igračem Markom Topom, ali će njegovo mesto da zauzme Federiko Korija.
Korija se nalazi u delu žreba kao i prvi teniser sveta Novak Đoković, s kojim bi mogao da se ukrsti u četvrtfinalu.
Naravno, pored Topa morao bi da eliminiše Pabla Kuevasa ili Miomira Kecmanovića...
Preporučujemo
DEČAK POKAZAO KOLIKO VOLI NOVAKA: Njegovom remek delu divi se planeta (VIDEO)
19. 05. 2021. u 12:38
ATP POGUBILA KOMPAS: Teniski mozgovi skovali plan kako da svrgnu Noleta sa broja jedan, pravili račun bez krčmara (VIDEO)
05. 05. 2021. u 12:42 >> 13:01
VIKTOR TROICKI O NAPADIMA NA NOVAKA: "Zapad boli što momak iz Srbije pobeđuje"
01. 05. 2021. u 14:24
DIREKTOR ATP PROGOVORIO O NOVAKOVOJ ASOCIJACIJI: Igrači nisu u ništa boljoj poziciji
27. 04. 2021. u 17:34
INTER ČUVA PRVO MESTO: "Neroazuri" ne bi smeli imati problema protiv rivala sa dna tabele
ZANIMLjIVA trka za Skudeto mogla bi da dobije novu dimenziju već na otvaranju 22. kola Serije A, kada vodeći Inter u petak uveče na "San Siru" (20.45) dočekuje Pizu, ekipu koja se nalazi na pretposlednjem mestu tabele.
23. 01. 2026. u 09:40
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)