FEDERER NEĆE PO DOBROM PAMTITI POVRATAK NA TEREN: Iskusni Španac pobedio Švajcarca u Ženevi
RODžER Federer neće po dobrom pamtiti po povratak na teren, pošto je poražen u osmini finala turnira u Ženevi od Pabla Anduhara sa 6:4, 4:6, 6:4.
Foto: EPA-EFE/SALVATORE DI NOLFI
Videlo se da osvajaču 20 grend slem titula fali mečeva. Jasno je da on želi pravu formu da dostigne do Vimbldona.
Iskusni 35-godišnji Španac je pokazao zašto je šljaka podloga koja mu najviše odgovara i iskoristio je svoje šanse da dođe do velike pobede.
U prvom setu jedini brejk viđen je u desetom gemu, napravio ga je Anduhar i tako dobio ovaj segment meča.
Podigao je Federer nivo igre u drguom setu i uspeo je da poravna rezultat i odvede meč u treći set.
Velika borba i dosta uzbuđenja viđeno je u njemu. Švajcarac je prvi rivalu oduzeo servis i tu prednost je držao sve do osmog gema kada je Španac vratio izgubljeno. Anduhar je uspeo da napravi još jedan brejk i slavio posle jednog sata i 54 minuta igre.
Trenutno 75. teniser sveta igraće u četvrtfinalu protiv pobednika meča Domonik Striker - Marton Fučovič.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
ZVEZDA NA KORAK OD EVROPSKOG PROLEĆA: Malme bez motiva, crveno-beli love ključne bodove u Švedskoj
Crvena zvezda gostuje Malmeu u četvrtak uveče na stadionu "Eleda" (18.45) u okviru sedmog kola ligaške faze Lige Evrope, u meču koji za domaćina nema rezultatski značaj, dok bi srpski šampion pobedom praktično osigurao plasman u nokaut fazu.
22. 01. 2026. u 07:00
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (1)