ON JE NAREDNI NOVAKOV RIVAL: Đoković se protiv Španca zagreva za Alkaraza

29. 08. 2023. u 08:10

Najbolji srpski teniser Novak Đoković će nakon pobede nad Aleksandrom Milerom (3:0) u prvom kolu Ju-Es opena u narednoj rundi igrati protiv Španca Bernabea Zapate Miraljesa.

ОН ЈЕ НАРЕДНИ НОВАКОВ РИВАЛ: Ђоковић се против Шпанца загрева за Алкараза

Tanjug/AP

Španac je opravdao ulogu favorita protiv Amerikanca Itana Kvina posle samo tri seta – 3:0 (6:4, 6:4, 6:3). Meč je trajao dva sata i 14 minuta.

Domaći teniser je imao šansu u drugom setu, kad je imao i brejk-loptu u četvrtom gemu, ali nije uspeo da je iskoristi.

U trećem setu je čak dva puta oduzeo servis rivalu, ali četiri puta nije uspeo da odbrani svoj servis, što ga je koštalo eliminacije sa Ju-Es opena.