SRBI NASTAVILI SA TENISKIM ČUDIMA: Pred našim reprezentativcima pali i druge nosioci
SRPSKI teniseri Nikola Ćaćić i Dušan Lajović ostvarili su pobedu u dublu protiv drugih nosioca, Belgijanaca Sandera Žila i Jorana Fligena sa 1:6, 6:3, 10:4 na turniru u Baštadu.
Foto: EPA-EFE/CHEMA MOYA
Duci je na ovaj način koliko-toliko zalečio posle neočekivanog poraza u prvoj rudni u singl konkurenciji od Austrijanca Filipa Mišolića.
Srbi su odigrali loš prvi set u kome su dva puta izgubili servis. Ipak, uspeli su da prebrode krizu i dobiju drugi segment meča nakon što su u šestom gemu napravili jedini brejk.
Potom su bili sjajni u super taj-brejku. Izgubili su samo jedan poena na svoj servis i trijumfovali posle 69 minuta igre.
Ćaćić i Lajović će u čegvrtfinalu igrati protiv Gonzala Eskobara (Ekvador) i Aleksandra Nedovjesova (Kazahstan).
BONUS VIDEO: DRAMA NA VIMBLDONU: Klimatski aktivisti dva puta prekidali meč
Preporučujemo
SRAMOTA: Traže da Novak Đoković bude hitno suspendovan sa Ju-Es opena
18. 07. 2023. u 20:00
SRBINOVA OSVETA! Saigrači nisu mogli da veruju u kom stanju je Nikola Jokić (VIDEO)
18. 07. 2023. u 16:05
DA LI SE FUDBALSKA BAJKA NASTAVLjA? Bodeu će biti veoma teško da odbrani dva gola prednost na "Đuzepe Meaci"
POSLE poraza od 3:1 u Norveškoj, Inter mora da krene u potpuni juriš kada u revanšu plej-ofa Lige šampiona dočekao Bode glimt pred punim tribinama čuvene "Đuzepe Meace" (21.00).
24. 02. 2026. u 07:00
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Zbog ovoga je odložena fudbalska utakmica! (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske su takve da se ceo svet smeje.
24. 02. 2026. u 19:55
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)