TEŠKI SU ZATVORSKI DANI: Boris Beker razbesneo robijaše, javnost skoro zaboravila Nemca
TENISKA legenda Boris Beker, nalazi se u zatvoru već šest meseci.
Foto EPA
Bivši teniser zaključan je u zatvor Hunterkomb nedaleko od Londona, a pritvoren je zbog odugovlačenja prijave bankrota i drugih finansijskih malverzacija.
Nemac čami u zatvoru, skoro pa zaboravljen od strane javnosti, a njegov advokat Kristijan Oliver Moser je otkrio u kakvom je stanju Beker.
- Tamo mu je dobro s obzirom na okolnosti. Ipak, nalazi se u zatvoru u samici. "Tamo" 480 muškaraca služi svoje kazne, rekao je Moser.
Beker je navodno uključen u rad u zajednici, kako prenosi "San" Nemac radi kao pomoćnik učitelja, a ostale zatvorenike uči fizičkom vežbanju i važnosti ishrane.
Bekerov posao naljutio je druge zatvorenike.
- U normalnim okolnostima morali biste da budete godinama u ćeliji kako biste dobili posao asistenta učitelja, rekao je engleskim medijima jedan od zatvorenika, koji je dodao da je Beker taj posao dobio posle svega nekoliko nedelja.
Čak su se i neki rođaci zatvorenika žalili na tu meru, koja je okarakterisana kao poseban tretman, a iz zatvora te navode demantuju.
Zatvorski službenik je naveo da je Beker u prvih nekoliko dana paničio svaki put kada se vrata zatvore jer je patio od klaustrofobije, što je njegov advokat opovrgao.
Devojka Lilijan de Karvaljo Monteiro redovno mu dolazi u posetu, navodi se, čak četiri puta nedeljno i sa njim provodi po dva sata, pričajući o porodici.
BONUS VIDEO: DIBALA GROZNICA: Spektakularan doček za novog fudbalera Rome
Preporučujemo
TO NIJE ČUDO, TO JE ĐOKOVIĆ! Novak osvojio Astanu, nestvarnom igrom "razbio" Cicipasa
09. 10. 2022. u 13:56 >> 12:56
DA LI STE KULTURNI: Prema Čehovu, kulturne ljude krasi sledećih osam osobina
08. 10. 2022. u 17:58
NE MOŽE SE BEZ TRENERA NA GVARDIOLU: Siti je više nego spreman da iskoristi "haos" u redovima "plavaca"
ONO što je i u idealnim okolnostima jedno od najtežih gostovanja u Premijer ligi, za Čelsi dolazi u najgorem mogućem trenutku. Posle raskida saradnje sa Encom Mareskom, „plavci“ bez šefa stručnog štaba gostuju Mančester sitiju (18.30), koji nema pravo na novi kiks u trci za titulu.
04. 01. 2026. u 11:30
ŽIVOTNI BRODOLOM ČOVEKA KOJEM SE DIVILA JUGOSLAVIJA: Upao u finansijske probleme, ostao bez kuće
Tim rečima hrvatski "Večernji list" piše o životnom padu nekada istinskog sportskog asa SFRJ.
04. 01. 2026. u 14:03
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (1)