ČUDO SE NIJE DOGODILO: Kakav meč, preokret, drama i na kraju srpska tuga
SRPSKI teniser Miomir Kecmanović nije uspeo da se plasira u polufinale masters turnira u Majamiju, pošto je u četvrtfinalu poražen u duelu sa Špancem Karlosom Alkarazom sa 2:1 u setovima - 6:7(5), 6:3, 7:6(5).
Foto: AP
Kecmanović je u trećem setu u dva navrata bio na samo dva poena do pobede. Prvo na servis 18-godišnjeg Španca kada je vodio sa 5:4 u gemovima, a potom i u taj-brejku, kada je vodio sa 5:3.
Alakaraz će u polufinalu igrati protiv Poljaka Huberta Hurkača, koji je savladao Rusa Danila Medvedeva sa 7:6 (9:7), 6:3.
Zbog poraza Medvedeva, Novak Đoković započeće sezonu na šljaci kao svetski "broj 1".
Na novoj ATP listi u ponedeljak, Đoković će imati 8.420 bodova, samo 10 više od Medvedeva, a borba za prvo mesto nastaviće se na mastersu u Monte Karlu, koji počinje 10. aprila.
BONUS VIDEO: Novak Đoković nije među troje tenisera s najvećom zaradom u 2021.
Preporučujemo
SRPSKO ČUDO MELjE SVE REDOM: Kecmanović se osvetio Amerikancu za četvrtfinale Majamija
30. 03. 2022. u 07:59
OSVETA NA POMOLU? "Surovi Srbin" rešio da sruši Amerikanca?
29. 03. 2022. u 11:36 >> 13:45
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za ponedeljak
ZA početak nove radne nedelje smo vam spremili sledeće predloge.
23. 02. 2026. u 07:00
ŠTA ĆE ZAPAD SADA REĆI? Nimalo naivni Rusi masovno došli u Beograd (FOTO)
Najnovije vesti vezane za Rusiju - vezane su i za Beograd, Srbiju.
22. 02. 2026. u 12:25
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (4)