"TI SI BOMBA!" Vatrena rumunska teniserka ludela za Novakom i Srbijom, a sada ovako čestitala rođendan zvezdi PSŽ (FOTO/VIDEO)
ATRAKTIVNA rumunska teniserka Andrea Prisakarju nedavno je oduševila srpske ljubitelje belog sporta, kada je na Tviteru otkrila kako navija za Novaka Đokovića i Nikolu Ćaćića u Dejvis kupu. Srpskim teniserima slala je tada zaljubljene emodžije, ali je mnogo konkretniju poruku od vatrene rumunke dobio fudbaler Pari sen Žermena Kilijan Mbape.
foto :instagram
Ona je putem društvenih mreža francuskom reprezentativcu čestitala rođendan.
-Srećan rođendan najbržim nogama koje sam ikada videla. Ti si bomba, prijatelju - napisala je Andrea.
Andrea je na Dejvis kupu navijala za Srbiju i to nije krila na društvenim mrežama, a pobednički poen u odlučujućem meču, u kojem su Novak Đoković i Nikola Ćaćić u tri seta savladali Golubjeva i Nedovjesova, proslavila je uz pesmu "Dobro došli, šampioni" koju izvodi Neda Ukraden.
Andrea je postala poznata široj javnosti nakon turnira u Klužu gde je skrenula pažnju na sebe svojom upečatljivom pojavom, nakon čega je njena popularnost na društvenim mrežama značajno skočila.
Atraktivna Rumunka, koja je trenutn o336. na VTA listi, u februaru će napuniti 22 godine, pa ostaje da se vidi hoće li joj Mbape uzvratiti na čestitki.
Preporučujemo
ČILE SLEDEĆI PROTIVNIK SRBIJE: Evo kada igraju naši teniseri u drugom kolu ATP kupa
02. 01. 2022. u 15:55
POJAČANjE IZ HRVATSKE IPAK NE DEBITUJE: Srbija ispustila prednost na ATP kupu, drama na vrhuncu
01. 01. 2022. u 10:52 >> 11:28
KAJSEDO + PALMER = DOBITNA KOMBINACIJA? Ubitačni dvojac predvodi Čelsu na teškom gostovanju u Ligi šampiona
ATALANTA i Čelsi ulaze u šesti meč Lige šampiona sa identičnim učinkom (10 bodova), ali i sa različitim raspoloženjem uoči direktnog sudara u Bergamu. "Plavci" imaju bolju gol-razliku i trenutno drže mesto u top 8, dok je domaćinu ovo idealna prilika da ih pretekne i zauzmu poziciju koja direktno vodi u osminu finala.
09. 12. 2025. u 07:00
HRVATSKA U ŠOKU: Evo šta su "grobari" iz Beograda uradili Bed blu bojsima, navijačima FK Dinamo Zagreb! (FOTO)
Dok Hrvatska još priča o tamošnjem derbiju, u kome su se sastali Dinamo Zagreb i Hajduk Split, kao nova tema tamošnjoj javnosti nametnula se - vest iz Srbije.
09. 12. 2025. u 20:50
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)