SVETSKA LIGA : Vaterpolisti Srbije sutra protiv Španije
Vaterpolisti Srbije sutra u četvrtfinalu Svetske lige igraju protiv Španije, ali je taj meč bez rezultatskog značaja, jer će Španci sigurno u polufinale.
Foto: N.Paraušić
Naime, Španija je savladala Srbiju 10. marta u Beogradu 13:11, pa će ovaj meč imati revijalni karakter, s obzirom na to da je u pitanju jedino četvrtfinale odigrano pre pandemije korona virusa.
"Najvažnije je da smo se okupili posle dužeg vremena. Turnir u Debrecinu je prilika da vidimo gde smo. Nismo kandidati za visok plasman i odlazak na finalni turnir u Tbilisi, ali očekujem da u ovom momentu pokažemo koliko vredimo", rekao je selektor Dejan Savić za sajt Vaterpolo saveza.
Srpski vaterpolisti će u subotu u razigravanju od petog do osmog mesta igrati sa poraženim iz duela Francuske i Grčke, a u nedelju će igrati za peto ili sedmo mesto.
Meč protiv Španije igra se sutra od 15 sati i biće jubilarni 400. zvanični za selekciju Srbije.
Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku
Preporučujemo
BOŽIĆNE MUKE OGNjENA OŽEGOVIĆA: Bivši fudbaler Partizaa zbog karantina ostao bez praseta
07. 01. 2021. u 13:01
NE, NIJE POVREDA U PITANjU: Rodžer ne igra u Australiji jer mu supruga ne dozvoljava!
07. 01. 2021. u 12:04
ZDRAVKO MAMIĆ ISPAO GOSPODIN: Čestitao nam je Božić - Srbi su moji prijatelji (FOTO)
07. 01. 2021. u 11:39
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MATEMATIKA JE JASNA: Hrvatima je potreban bod da se plasiraju u nokaut fazu Svetskog prvenstva!
Hrvatska i Gana odigraće jedan od najzanimljivijih mečeva poslednjeg kola grupne faze Svetskog prvenstva, pošto će direktan okršaj u Filadelfiji odlučiti ko nastavlja, i sa koje pozicije, takmičenje iz grupe "L". Afrička selekcija je već na četiri boda i jednom nogom je u šesnaestini finala, dok "kockasti" nemaju pravo na grešku i moraju osvojiti bar jedan poen kako bi prošli dalje.
27. 06. 2026. u 08:00
UZDISALA CELA PLANETA! Najpoznatija hrvatska navijačica polugola stigla na Svetsko prvenstvo! (FOTO)
Izmamila je uzdahe svih obožavaoca i pripadnika muškog pola, navijačica "kockastih" Ivana Knol.
24. 06. 2026. u 07:32
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)