SRBIJA JE ODIGRALA KUKAVIČKI: Legendarna Ceca Kitić žestoko kritikovala reprezentaciju!
09. 12. 2020. u 10:51
Srbija je eliminisana sa Evropskog prvenstva u rukometu! Bolno, nakon poraza od Hrvatske, u očajno odigranom meču koji nije prikazao sav talenat koji srpski tim ima.
Ovaj srpski tim nema nema talenat i to je to. Ako za 11 minuta ne mogu da postignu gol, a neki put ne daju gol ni sa igračicom više onda je to to.
Bila je oprezna pa nije pomenula selektora koji je Madjaricama podario lakih desetak golova ostavivsi nebranjen gol a da srpske reprezentativke nisu znale da iskoriste igracicu vise u polju. Zasto? Slabo su se kretale bez lopte. Ni znaju da fintiraju nego idu pravolinijski pa ih je lako "procitati". Nijedna ne zna da napravi blok da bi omogucila sut iz daljine (gotovo da i nije bilo uspesnih suteva sa devet ili vise metara), prave nepotrebne faulove a kada je potrebno ne prave ih. I na kraju, neshvatljivo je da je ne stave "flastera" ili stave u gips (druge reprezentacije su igrale mnogo ostrije a dobile manje crvenih i zutih kartona) crnokosu, visoku Madjaricu koja je dala desetak golova. Jedan ili dva razumem ali dozvoliti joj da se toliko razmahne... Ipak, ovo nije bila prijateljska utakmica ili... Ispitati veze selektora i kladionicara!
Кад видимо како се неке играчице сада боре верујем да Цеца уђе на терен са својих часних 60 лета да би их почистила и била најбоља! Али то су нова времена и нови људи чија схватања су очигледно другачија. Док у репрезентацијама других држава видимо "да се гине" наши и би и не би! За разлику од ватерпола и одбојке рукомет и фудбал су баш такви а и кошарка је све јаднија!
Povezane vesti
NAVIJAMO ZA MAĐARICE: Samo jedan gol u poslednjih 15 minuta kumovao porazu od Hrvatica
ŽENSKA rukometna reprezentacija Srbije poražena je od Hrvatske 25:24 u trećem kolu grupe C Evropskog prvenstva u Danskoj.
08. 12. 2020. u 17:09 >> 19:56
HRVATICA OD KOJE SRBIJI PRETI NAJVEĆA OPASNOST: Obrijana glava, lepotica u zagrljaju i brutalni mišići (FOTO)
ŽENSKA rukometna reprezentacija Srbije protiv Hrvatske igra odlučujući meč za plasman u drugu fazu Evropskog prvenstva u Danskoj (18.15 sati), a jedan od glavnih aduta rivalki iz komšiluka je Katarina Ježić.
08. 12. 2020. u 15:54
ŽELJKA NIKOLIĆ PRED MEČ SA HRVATSKOM: Kvalitet je na našoj strani, ali to mora da se pokaže na terenu
NA rasterećene komšinice za prolaz dalje.
07. 12. 2020. u 22:10
ANDREA LEKIĆ ZA "NOVOSTI": Devojke, usrećite me medaljom
TUŽNA, ali raspoložena, teško povređena, ali kao da bi i sa nogom u gipsu zaigrala.
07. 12. 2020. u 21:20
OBRADOVIĆ PRED HRVATSKU: I dalje sve zavisi od nas, biće teška utakmica
RUKOMETAŠICE Srbije odmeriće snage sa Hrvatskom u trećem kolu grupne faze Evropskog prvenstva, a utiske pred taj meč izneo je trener Ljubomir Obradović.
07. 12. 2020. u 17:58
Najnovije iz rubrike
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
ZVEZDO, CURI TI VREME! Evo do kada Nikola Đurišić mora da potpiše kako bi igrao Evroligu
SAGA oko Nikole Đurišića i Crvene zvezde je završena!
25. 02. 2026. u 11:09
HAOS PRED MUNDIJAL! Meksiko ostaje bez Svetskog prvenstva
Stanovnici Gvadalahare u Meksiku smatraju da taj grad ne bi trebalo da bude domaćin utakmica Svetskog fudbalskog prvenstva, nakon talasa nasilja koji je izbio nakon ubistva najmoćnijeg šefa kartela u zemlji.
25. 02. 2026. u 11:02
MEDALJE ZA PARAĆINSKE KENDOKE: SK „Katori“ na „Tesaloniki kupu“
Paraćinski Sportski klub „Katori“ sjajnim sportskim rezultatima na još jednom međunarodnom takmičenju potvrdio je vrhunsku formu svojih članova.
25. 02. 2026. u 11:01
SADA JE SVE OTKRIVENO! Oglasio se Brazilac koga bi Veljko Paunović voleo da vidi u dresu Srbije
KAO bomba je juče odjeknula vest da bi Lukas Baros mogao da obuče dres reprezentacije Srbije.
25. 02. 2026. u 10:41
Komentari (5)