BRONZA I LIČNI REKORD LUKE STOJKOVA: Mladi atletičar iz Zrenjanina osvojio medalju
NA dvoranskom Prvenstvu Srbije u Beogradu za starije pionire, mladi atletičar Proletera iz Zrenjanina, Luka Stojkov doneo je klubu sa obala Begeja, novu medalju, kao priznanje za vredan i savestan
AK Proleter Zrenjanin
Stojkov je uz novi lični rekord osvojio treće mesto i bronzanu medalju u trci na 800 metara rezultatom 2 :12,04.
Pavle Borovčanin je bio peti u trci na 300m, Valentina Gavrilović u trci na 800 metara osma, a Milan Došlo je odlično istrčao trku na dve hiljade metara, uz novi lični rekord 7:19,03 i osvojeno treće mesto.
- Čestitke svim učesnicima, velika borba i kvalitet takmičara, doprineli su da svi kraj atletske staze uživaju u čarima kraljice, a Luka Stojkov je potvrdio da Zrenjanin nastavlja nisku sjajnih atletičara - naglasio je Mladen Grujić, trener Proletera.
Preporučujemo
NEVEROVATNA UTAKMICA U EVROLIGI: Dubai u nestvarnoj završnici pobedio Bajern
12. 12. 2025. u 19:32
ZVEZDAŠI "ZAPALILI" BEOGRAD: "Delije" ovu pesmu zapevale pred ulazak u Arenu (VIDEO)
12. 12. 2025. u 19:20
SAKRAMENTO "LEŽI" NIKOLI JOKIĆU: Najbolji igrač današnjice obožava da igra protiv Kingsa
NOVO dominantno izdanje najboljeg košarkaša današnjice očekujemo na večerašnjem meču Sakramenta i Denvera koji se sastaju u "Golden 1 centru" četiri sata posle ponoći.
11. 12. 2025. u 13:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
KRAH - IBRAHIMOVIĆ OSTAJE BEZ NOVCA: Uložio milione u novi biznis - sve propalo
ZLATAN Ibrahimović je započeo biznis koji ne ide onako kako je planirano.
11. 12. 2025. u 11:24
Komentari (0)