PORTUGALCI DOMINIRAJU FUTSALOM: Rusi dokazali da je 2:0 najopasniji rezultat (VIDEO)

06. 02. 2022. u 22:01

FUTSAL reprezentacija Portugala odbranila je večeras titulu šampiona Evrope, u finalu su savladali Rusiju rezultatom 4:2.

ПОРТУГАЛЦИ ДОМИНИРАЈУ ФУТСАЛОМ: Руси доказали да је 2:0 најопаснији резултат (ВИДЕО)

Rusi su došli do 2:0, golove su postigli Sokolov u 10. i Afanasijev u 13. minutu. Portugalci su pre odlaska na pauzu smanjili zaostatak, strelac je bio Pako u 19. minutu.

Drugo poluvreme donelo je dominaciju Portugalaca, koji su preokrenuli rezultat golovima Koelja u 27. i 32. i Varela u 40. minutu.

Portugal je stigao do druge titule evropskog šampiona, dok je Rusija zabeležila šesti poraz u finalima.

Ranije danas, Španija je osvojila treće mesto, pobedivši Ukrajinu sa 4:1.

BONUS VIDEO: KAD DRŽAVA BRINE O ŠAMPIONIMA: Kako su se nizali uspesi Srbije u 2021. godini