"GOLUBOVE" MOTIVISAO IGOR ŽAKIĆ: Odbojkaši Spartaka oduvali Crvenu zvezdu svog nekadašnjeg trenera sa 3:0

Slobodan Krstović

05. 02. 2022. u 13:58

"PLAVI golubovi" nisu imali milosti za lidera prvenstva. Odbojkaši Spartaka su sinoć u derbiju 15. kola BPŠ nadigrali Crvenu zvezdu, koju sa klupe vodi njihov nekadašnji trener Igor Žakić, sa 3:0 (25:22, 25:20, 25:22).

ГОЛУБОВЕ МОТИВИСАО ИГОР ЖАКИЋ: Одбојкаши Спартака одували Црвену звезду свог некадашњег тренера са 3:0

FOTO: Tanjug

- Od samog početka imali smo inicijativu i bili smo u fokusu i kada smo zaostajali za rivalom. Samim tim što je Žakić došao, to je bio dodatan motiv za moje igrače da odigraju dobro. Igrali smo onako kako smo i trenirali čitave nedelje. Jesmo imali malih problema što se tiče korone i malo više smo pauzirali, ali ne mogu da kažem da nam pauza nije dobro došla. Nemamo mnogo vremena za slavlje. Već nas u utorak očekuje zaostala utakmica sa Partizanom. Fokusiraćemo se na tu utakmicu i nadam se da će to biti dobro - ističe za sajt liga.ossrb.org strateg Subotičana Ivica Jevtić.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE! Vladimir Putin izdao naređenje

"RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE!" Vladimir Putin izdao naređenje

Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je prošla kroz mnoge međunarodne sankcije, od kojih je veći deo njih i dalje na snazi. Jedna zajednička stvar za one koje se tiču sporta je - zabrana isticanja ruske zastave. A to ruski predsednik Vladimir Putin ne gleda blagonaklono.

24. 12. 2025. u 19:50

Komentari (0)

ISMEJAVA NAŠE SVETINJE!: Narod ne prašta njene javne ispade - BiH traži ZABRANU za Severinu