OMRAŽENA HRVATICA NASTAVLJA DA PROVOCIRA: Slavila zlato u Kninu uz ustaške pesme, a sada držala i govor na Tompsonovom koncertu
HRVATSKA tekvondistkinja Matea Jelić osvojila je zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Tokiju, a potom je u centar pažnje medija došla zbog kontroverznih izjava o ratovima devedesetih.
Foto: EPA
Devojka koja obožava srpsku tekvondistkinju Milicu Mandić, i traži fotografiju sa Novakom Đokovićem, podigla je veliku buru kada je istakla da bi želela da se u Kninu na dan obeležavanje operacije Oluja proslavi i njeno zlato, a nedavno je neuspešno pokušala da se "opere" od te izjave.
Matea Jelić je u Kninu već slavila uz pesme ustaškog pevača Marka Perkovića Tompsona, da bi juče bila i počasna gošća na njegovom koncertu u Drinovcima kod Imotskog.
"Pozdravljamo našu zlatnu olimpijku Mateu Jelić i njenog trenera Tonija Tomasa koji su večeras s nama na koncertu u Drinovcima", napisao je kontroverzni pevač na svom Fejsbuku, uz fotografije sa sportistkinjom koja je Hrvatskoj donela jednu od sedam medalja do sada.
Ona je izašla na binu i održala kratak govor, za šta je dobila velike ovacije publike.
Prethodno je Matea Jelić izjavila da je "nije sramota što je Hrvatica", a zbog veličanja akcije Oluja dobila je veliki broj pretnji putem društvenih mreža.
(Mondo)
Preporučujemo
DA LI SE FUDBALSKA BAJKA NASTAVLjA? Bodeu će biti veoma teško da odbrani dva gola prednost na "Đuzepe Meaci"
POSLE poraza od 3:1 u Norveškoj, Inter mora da krene u potpuni juriš kada u revanšu plej-ofa Lige šampiona dočekao Bode glimt pred punim tribinama čuvene "Đuzepe Meace" (21.00).
24. 02. 2026. u 07:00
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Zbog ovoga je odložena fudbalska utakmica! (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske su takve da se ceo svet smeje.
24. 02. 2026. u 19:55
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (18)