NESTVARNO! Ovim neverovatnim udarcem je Novak Đoković dobio prvi set u finalu Olimpijskih igara (VIDEO)
NOVAK Đoković i Karlos Alkaraz bore se za prvo olimpijsko zlato u karijeri, a Srbin je osvojio prvi set posle neverovatog poena.
FOTO: Tanjug/AP
Španac je servirao pri rezultatu 6:3 u taj-brejku za Srbina. Nakon što se ušlo u poen, momak iz Mursije je odigrao drop šot, Nole je to stigao, poslao loptu duboko u polje rivala i ostao na mreži. Karlos je potom pokušao da ga nadmudri, ali osvajač 24 grend slem titule je neverovatnim volejem okončao prvi set.
To je izazvalo delirijum na tribinama kod Novakovih navijača, a i on sam je burno proslavio osvajanje uvodnog dela meča.
Podsetimo, meč Đoković - Alkaraz možete da pratite uživo na portalu "Novosti".
BONUS VIDEO: "NADAMO SE DA ĆE KOLENO SARAĐIVATI" Milena i Miloš iz Niša pred finale Olimpijskih igara
SRPSKI DUO ČINI ČUDA: Nikolić i Jović u komšiluku nastavljaju put ka evropskom trofeju
FUDBABLERI Celja u četvrtak uveče na stadionu "Z'dežele" dočekuju atinski AEK u prvom meču osmine finala Lige konferencije (21.00). Slovenački šampion pokušaće da se po drui put zaredom nađe među osam najboljih u ovom takmičenju, dok grčki predstavnik želi da odlične nastupe u Superligi upotpuni identičnim rezultatom u Evropi.
12. 03. 2026. u 11:14 >> 11:14
KARLOS ALKARAZ RAZBIO NOVAKA! Đoković ne može da dođe sebi! "Ja sam u fazonu - ŠTA SE OVDE DEŠAVA?!"
Najnovije vesti iz tenisa tiču se ATP turnira u Indijan Velsu, na koji je sa velikim ambicijama stigao i Novak Đoković.
11. 03. 2026. u 20:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)