STRAŠNA PARTIJA MICIĆA: Vasa na NBA nivou, Srbin sam pobedio Panatinaikos

13. 11. 2020. u 22:15

KOŠAKRAŠI Efesa pobedili su Panatinaikos u Atini sa 80:77 u 8. kolu Evrolige, a blistao je Vasilije Micić.

СТРАШНА ПАРТИЈА МИЦИЋА: Васа на НБА нивоу, Србин сам победио Панатинаикос

Kada je srpski organizator igre na svom nivou problema za tim iz Istanbula nema.

Micić je meč okončao sa 33 poena, jednim skokom i dve asistencije. Bio je pravi vođa svog tima na terenu.

Utakmica je bila izjednačena, to pokazuje i rezultat. Na poluvremenu su domaći imali prednost od četiri razlike - 40:36. Ipak, Efes je u nastavku bio za nijansu bolji i uspeo da dođe do pobede.

Treba reći da ni Ergin Ataman i Jorgos Vovoras bili lišeni pomoći najboljih igrača - Šejna Larkina i Nemanje Nedovića.

U pobedničkom timu se osim Micića istakao Krunoslav Simon sa 12 poena. Kod Panatiniakosa najbolji je bio Šelvin Mek sa 18 poena, dok je Jorgos Papajanis dodao 16.

Efes sada ima učinak 4-3, a atinski "zeleni" 2-4.