SRAMNO PONAŠANJE CENTRA KLIPERSA: Harel vređao Dončića na rasnoj osnovi (VIDEO)
KOŠARKAŠ LA Klipersa Montrezl Harel vređao je Luku Dončića na rasnoj osnovi pošto je asa Dalasa nazvao "belom kuč*icom", nakon što je zakucao pored Slovenca i Dorijana Fini-Smita.
foto: EPA
Ovakvo ponašanje Amerikanca ne može da se toleriše. To što je on uradio jasno je moglo da se prepozna u prenosu treće utakmice između Klipersa i Maveriksa koja je igrana bez publike.
Sudije tada nisu prekinule igru i isključile Harela, ali su nešto kasnije i njemu i Dončiću dali tehničku zbog još jednog sukoba na parketu. Centar Klipersa je pao posle faula, a Dončić mu je dobacio:
- Prestani da glumiš - koristeći popularni američki izraz "floping".
Dončić je zatražio od sudija da kazne Harela, nakon čega se u raspravu uključio i 203 centimetara visoki Amerikanac i sve je rezultiralo tehničkim greškama na obe strane.
Trener Dalasa Rik Karlajl povukao je Slovenca na klupu. Pored njega je stajao srpski košarkaš Boban Marjanović u majici sa parolom podrške afro-američkoj populaciji - "Black Lives Matter".
Podsetimo, Klipersi su slavili sa 130:122 i sada vode sa 2:1 u seriji protiv Maveriksa.
(Kurir)
Preporučujemo
JOKIĆEVA OSVETA! Nikola se nameračio da velikom rivalu pokaže gde mu je mesto!
VEČERAS nas očekuje duel između Nagetsa i Tandera, a mi očekujemo da će Jokić biti posebno motivisan zbog dešavanja na poslednjem meču ovih timova.
09. 03. 2026. u 12:30
ŠTA ĆE REĆI JELENA?! Evo šta je Arina Sabelnka radila Novaku Đokoviću u Indijan Velsu (VIDEO)
Najnovije vesti vezane za ATP Indijan Vels 2026, turnir na kome danas nastupa i Novak Đoković, nisu uobičajene.
09. 03. 2026. u 15:39
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (2)