SPARTAK NE STAJE! Bivši igrač Zvezde pojačao Subotičane
Srpski košarkaš Nikola Rebić potpisao je za Spartak, saopštio je danas subotički klub.
FOTO: KK Mega Soccerbet/Ivica Veselinov
"Nikola Rebić (1995, 188 cm), igra na poziciji plejmejkera, a u Spartak dolazi sa bogatim domaćim i međunarodnim iskustvom. Košarkaški je stasavao u Crvenoj zvezdi, a zatim je gradio karijeru kroz ekipe poput Mege, Mornara, Bilbaa, Monaka, Jeniseja, Mitldojčera, Avtodora i drugih.
FOTO: EPA
Igrao je u regionalnoj ABA ligi, kao i u Francuskoj, Španiji, Nemačkoj, Rusiji , Litvaniji i Turskoj. Dobro nam došao, Nikola", stoji u klupskoj objavi.
BONUS VIDEO: Sportski skandal koji je ušao u istoriju
Preporučujemo
KNjIGU U ŠAKE! Ministarstvo sporta će sastaviti spisak knjiga za mlade FUDBALERE!
21. 01. 2026. u 18:24
DAVID PROTIV GOLIJATA U MINHENU: Sve osim ubedljivog trijumfa Bajerna nad belgijskim prvakom bilo bi ogromno iznenađenje
FUDBALERI Bajerna ugostiće Rojal Sen Žiloaz pred punim tribinama "Alijanc arene" u sedmom kolu grupne faze Lige šampiona (21.00). Dok Bavarci jure direktan plasman u osminu finala, gosti se i dalje nadaju plasmanu u plej-of, sa samo dva boda zaostatka za željenom zonom.
21. 01. 2026. u 07:00
ENGLESKA U NEVERICI: Kapiten Mančester junajteda se odrekao engleskog i uzeo RUSKO državljanstvo!
Najnovije vesti iz fudbala su pomalo neverovatne.
21. 01. 2026. u 16:00
MIRA ADANjA POLAK PRODALA SVU IMOVINU Nije ostalo ništa: "Sve što je moglo da se proda, prodala sam..."
PRIVATNOST nikada nije delila sa širokim auditorijumom...
20. 01. 2026. u 09:05
Komentari (0)