"DELIJE" OVO NISU ŽELELE DA ČUJU: Andrej Kostić napustio KK Crvena zvezda
Najnovije vesti iz KK Crvena zvezda nisu idealne za one navijače crveno-belih koji su se nadali da će novi talas srpske košarke "preuzeti" sve važnije uloge u klubu sa Malog Kalemegdana.
FOTO: FIBA.Basketball
Naime, mlada zvezda naše košarke, Andrej Kostić, napustio je Zvezdu.
Tim povodom, crveno-beli su se oglasili na društvenim mrežama i to sledećim saopštenjem:
- KK Crvena zvezda obaveštava javnost da se naš prvotimac Andrej Kostić seli u SAD, gde će naredni period provesti na školovanju i igrajući košarku na koledžu. Andrej, srećno!
Kostić će igrati za državni univerzitet Kanzasa, ekipu Kanzas stejt.
---
Ako vas košarka zanima, pratite sve najvažnije i najzanimljivije o njoj na sportskim stranicama portala "Novosti".
Na sasvim ste dobrom mestu.
BONUS VIDEO: Ovako je Nikola Jokić dočekan na aerodromu "Nikola Tesla" posle Olimpijskih igara
POGODILI SMO KVOTU 39! Naši tipsteri dominiraju! Evo novih predloga za mečeve na kojima verujemo da neće biti pobednika
DOMINACIJA!
27. 01. 2026. u 11:30
RUSIJA SLAVI: Estonija krenula da zarije nož u leđa Rusima - evo šta je upravo doživela
Rat u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" nisu bile tako "bajne i sjajne" po Rusku Federaciju kao nedavne, kada je počelo ukidanje apsolutne zabrane za učešće ruskih ekipa, a i pojedinaca, ali... nastavak je ipak obradovao Ruse.
27. 01. 2026. u 12:45
GRAD NA RUBU PONORA: Klizišta odnela zemljište ispod kuća na Siciliji - snimci su JEZIVI (VIDEO/FOTO)
KATASTROFALNO nevreme koje je pogodilo jug Italije izazvalo je nezapamćenu štetu, a najkritičnije je na Siciliji, gde se u gradu Nišemiju urušio čak četiri kilometra dug deo litice. Zbog klizišta je više od hiljadu ljudi hitno evakuisano, jer je klizište bukvalno odnelo zemlju ispod kuća.
27. 01. 2026. u 11:26
Komentari (0)