IGRAČI ZVEZDE GLAVNA ATRAKCIJA NA MEĐUNARODNOM PUTOVANJU: Kalinić "vozio" kofer, a o čizmama stranca će se govoriti (FOTO)
KOŠARKAŠI Crvene zvezde u petak od 20.30 igraju protiv Barselone u Španiji. Igrači Janisa Sferopulosa krenuli su put Španije, a atmosfera među crveno-belima je na zavidnom nivou.
FOTO: ABA liga/Dragana Stjepanovic
U prvom ovosezonskom susretu Barsa je slavila u Beogradu 98:94, a priliku za revanš srpski predstavnik imaće sutra.
Otputovali su put Barselone igrači Zvezde, a posebno je na aerodromu pažnju na sebe skrenuo Nikola Kalinić koji je vozio kofer...
Pored toga, od ostalih je odudarao i Kodi Miler-Mekintajera. Amerikanac sa bugarskim pasošem obuo je gumene čizme za pecanje.
BONUS VIDEO: Top 10 najboljih poentera u NBA
Preporučujemo
RUSIJA NE PRAŠTA: Uhapšen i na robiju osuđen Aleksej Vlasenko (VIDEO)
26. 12. 2024. u 15:49
TONI KROS ŽESTOKO PONIZIO LUKU MODRIĆA: Hrvat ovo nikako nije očekivao
26. 12. 2024. u 19:38
TVRDO NA "ALFONSO MORUBEU": Katastrofalna napadačka forma žute podmornice ne obećava veliki broj pogodaka
FUDBALERI Seute ugostiće Kadiz u duelu koji dolazi u osetljivom trenutku za oba tima (14.00). Završnica sezone u Segundi donosi sve veći pritisak, jer svaki bod može da napravi značajnu razliku na tabeli.
28. 03. 2026. u 07:30
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Evo šta su sad uradili u Zagrebu - i time se još i hvale (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske tiču se - prošlosti. Neko će reći izmišljene, neko "pa i ne baš", ali svakako, privukle su veliku pažnju.
28. 03. 2026. u 19:38
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)