KAPITEN JE SPREMAN: Bogdanović jedva čeka Olimpijske igre, a evo šta je poručio Amerikancima
Košarkaši Atlanta Hoksa su poraženi u plej-inu i Bogdan Bogdanović se odmah okrenuo novim obavezama, a to su Olimpijske igre na kojima će učestvovati sa reprezentacijom Srbije. Sada je govorio za Jurohups o planovima i ciljevima u Parizu.
FOTO: FIBA.Basketball
On je dodao da je već silno motivisan za ovo takmičenje, naročito kada se uzme u obzir da će Amerika doći u najjačem sastavu.
- Već sam motivisan za Olimpijske igre. To je poseban događaj. Posebna stvar. Ne verujem da ćemo ikada videti igrače koji će moći da se uporede sa ovima koji će predstavljati SAD. Tako da će biti stvarno zabavno otići tamo i takmičiti se protiv njih - rekao je Bogdanović.
Poručio je kapiten reprezentacije Srbije, da svi u ekipi idu korak po korak.
- Pre dva leta imali smo cilj da se plasiramo na Svetsko prvenstvo. Tamo smo ciljali odlazak na Olimpijske igre. Uvek je tako. Sada želimo da se borimo za medalje. To je najveći događaj. Uzbuđen sam što ću biti deo toga i radujem se što ću se okupiti sa momcima i zabaviti se - dodao je Bogdanović.
Košarkaška reprezentacija Srbije igra u grupi C na Olimpijskom turniru, sa ekipama Sjedinjenih Američkih Država, Južnog Sudana i pobednikom kvalifikacionog turnira u Portoriku.
BONUS VIDEO: Košarkašice Mege osvojile Kup pobedom nad Partizanom
Preporučujemo
KO BI SE OVOME NADAO: Klub koji sa klupe predvodi dželat Srbije i Crne Gore na pragu je ulaska u drugu fazu Lige šampiona!
Karabag, ciljajući da prekine seriju od pet utakmica bez pobede protiv holandskih timova u Evropi, dočekuje Ajaks na "Republičkom stadionu Tofik Bahramov" u okviru šestog kola Lige šampiona.
10. 12. 2025. u 07:40
HRVATSKA U ŠOKU: Evo šta su "grobari" iz Beograda uradili Bed blu bojsima, navijačima FK Dinamo Zagreb! (FOTO)
Dok Hrvatska još priča o tamošnjem derbiju, u kome su se sastali Dinamo Zagreb i Hajduk Split, kao nova tema tamošnjoj javnosti nametnula se - vest iz Srbije.
09. 12. 2025. u 20:50
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)