"NAVIJAČI ZVEZDE ĆE OBOŽAVATI KAMPACA!" Nikola Jokić: Mislim da će sjajno da se snađe

ARGENTINSKI košarkaš Fakundo Kampaco nedavno je pojačao Crvenu zvezdu, a tokom igranja u NBA bio je član Denver Nagetsa gde je nastupao sa Nikolom Jokićem. Upravo je srpski centar govorio o omalenom plejmejkeru.

НАВИЈАЧИ ЗВЕЗДЕ ЋЕ ОБОЖАВАТИ КАМПАЦА! Никола Јокић: Мислим да ће сјајно да се снађе

FOTO: AP/Tanjug

Momak iz Kordobe je u Denveru za dve sezone odigrao po 65 ligaških utakmica i ukupno 14 u plej-ofu.

- Fakundo je neslavno prošao kroz NBA. Mislim da bi nekad mogao da igra ako mu se nađe dobra uloga. Otišao je u Zvezdu. Dopisivali smo se. Mislim da će sjajno da se snađe, zbog navijača, obožavaće ga. Borbenost, požrtvovanje, energija, asistencije, biće samo još bolji - rekao je Jokić u intervjuu za "TV Arena sport".

Fakundo Kampaco/FOTO: M. Vukadinović

Podsetimo, Kampaco je u crveno-belom dresu debitovao u ABA ligi protiv Borca. Imao je učinak od 11 poena i pet asistencija. Još uvek čeka na nastup u Evroligi u ekipi sa Malog Kalemegdana.

BONUS VIDEO: Navijači Olimpijakosa i Zvezde zajedno skandirali "Kosovo je Srbija"

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

VENAMA PREDSEDNIKA FIFA TEČE SRPSKA KRV: Kako je Beograđanka spasila život Infantinu - prvi čovek svetskog fudbala stupio u kontakt sa njom