FANTASTIČAN DOČEK: MVP Micić đuskao uz trubače (VIDEO)
REPREZENTATIVAC Srbije u košarci Vasilije Micić glavna je Zvezda Anadolu Efesa.
FOTO: Vasilije Micić
Plej šampiona Evrope proglašen je najboljim igračem Evrolige, a na završnom turniru pokazao je da je to opravdano.
Srbin je vodio Efes do prve titule šampiona Evrope sjajnim partijama kako u polufinalu protiv CSKA tako i u finalu u meču sa Barselonom.
EkipaEfesa dočekana je uz trube u Turskoj, a već na aerodromu su ih navijači podrzavili u velikom broju!
Preporučujemo
KOKTEL LjUBAVI: Na društvenim mrežama kruži urnebesna montaža sa proslave Efesa! (VIDEO)
31. 05. 2021. u 15:22
EVROLIGA: Partizan bolji od Valensije, Panter "ruši" Zvezdu...
ZA danas vam je naša redakcija spremila nekoliko zanimljivih predloga iz Evrolige.
27. 03. 2026. u 10:30
SKANDAL: UEFA zabranila pravoslavlje, a satanizam je dozvoljen!
Najnovije vesti iz sveta sporta, tačnije fudbala, vezane su za FK Crvena zvezda, ali je i cela Srbija, pa i celo pravosavlje pogođeno odlukom evropske kuće fudbala, UEFA.
27. 03. 2026. u 15:15
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)