FUDBALSKA GROZNICA TRESE KATAR: Pogledajte kako se na ulicama Dohe pratio meč Argentina - Meksiko (VIDEO)
ARGENTINA i Meksiko odigrali su meč koji je bio u centru pažnje fudbalske planete danas. Na terenu je sve prštalo, a tribine su se tresle od južnoameričke strasti.
Foto: Printskrin
Na velelepnom "Lusail" stadionu danas je bio i novinar redakcije "Novosti" - Nedeljko Iljukuć, koji je već bio kreator brojnih zanimljivih sadržaja iz Katara u kojima ste uživali.
V.N.
Naš kolega zabeležio je i kadrove van stadiona, sa ulica Dohe, koji svedoče o tome, koliko je samo ovaj meč izazvao pažnju. Pogledajte kako se na ulicama prestonice Katara pratio ovaj fudbalski spektakl.
Preporučujemo
NOVINAR PROVOCIRAO "ORLOVE": Pokušao da uvuče fudbalere Srbije u političku propagandu
26. 11. 2022. u 15:49 >> 15:51
SRBIJA NEDOSTUPNA ZA SVE... Piksi na poseban način sprema "orlove" za meč generacije
26. 11. 2022. u 09:53
NE MOŽE SE BEZ TRENERA NA GVARDIOLU: Siti je više nego spreman da iskoristi "haos" u redovima "plavaca"
ONO što je i u idealnim okolnostima jedno od najtežih gostovanja u Premijer ligi, za Čelsi dolazi u najgorem mogućem trenutku. Posle raskida saradnje sa Encom Mareskom, „plavci“ bez šefa stručnog štaba gostuju Mančester sitiju (18.30), koji nema pravo na novi kiks u trci za titulu.
04. 01. 2026. u 11:30
ŽIVOTNI BRODOLOM ČOVEKA KOJEM SE DIVILA JUGOSLAVIJA: Upao u finansijske probleme, ostao bez kuće
Tim rečima hrvatski "Večernji list" piše o životnom padu nekada istinskog sportskog asa SFRJ.
04. 01. 2026. u 14:03
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (0)