VELIKA TRANSFER BOMBA! Mančester siti doveo vezistu i to kakvog...
MANČESTER siti završio je najveći transfer u dosadašnjem delu januarskog prelaznog roka.
FOTO: Tanjug/AP
Desno krilo, Antoan Semenjo novi je fudbaler "građana". Na račun Bornmuta je uplaćeno 75.000.000 evra, što je definitivno i najveći transfer ovog prelaznog roka.
Od svog bivšeg kluba se oprostio na jedinstven način, pogotkom protiv Totenhema u nadoknadi vremena za pobedu od 3:2.
- Posmatrao sam Siti tokom poslednje decenije pod vođstvom Pepa Gvardiole i bili su dominantan tim u Premijer ligi, uz to što su ostvarili neverovatne uspehe u Ligi šampiona, FA kupu i Liga kupu. Postavili su najviše standarde i to je klub sa igračima svetske klase, vrhunskim uslovima i jednim od najvećih trenera svih vremena – Pepom.
Imam ogroman prostor za napredak, tako da je dolazak u ovaj klub, u ovoj fazi moje karijere, savršen za mene. Velika je privilegija biti ovde.
Siguran sam da moj najbolji fudbal tek dolazi. A Siti je u sjajnoj poziciji – i dalje je u igri u četiri takmičenja. Zaista verujem da mogu da im pomognem da imaju snažan drugi deo sezone.
Etihad je moj novi dom. Jedva čekam da zaigram pred navijačima ovde i nadam se da ću svima pokazati šta mogu - predstavio se Semenjo.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
NIKOLA JOVIĆ DOŽIVEO ŠOK! Nezapamćen skandal i to pred stotinama Srba (FOTO)
09. 01. 2026. u 08:21
ENTONI EDVARDS ISPISAO ISTORIJU: Košarkaš Minesote krenuo stopama Lebrona i Durenta
09. 01. 2026. u 08:35
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KRAJ BAJKE: Zverev staje na put najlepšoj priči Vimbldona
ARTUR Feri osvojio je srca mnogih ljubitelja tenisa širom sveta sjajnim nastupom na Vimbldonu, ali verujemo da će se njegova avantura danas okončati pošto će sa suprotne strane mreže na "Centralnom terenu" biti moćni Saša Zverev (14.30).
10. 07. 2026. u 12:00
PARTIZAN DOBIO PONUDU KOJA SE NE ODBIJA?! Milioni stižu u Humsku za Ugrešića
Srpski fudbaler, Ognjen Ugrešić, uskoro bi mogao da pređe iz Partizana u Bolonju.
09. 07. 2026. u 17:21
MURINjO NEĆE DA ĆUTI: "Sramota, ovo je pljačka - usred bela dana! Zašto samo Argentini? Fudbal zaslužuje bolje..."
FUDBALERI Argentine posle nestvarnog preokreta eliminisali su Egipat u osmini finala Svetskog prvenstva.
08. 07. 2026. u 18:20
Komentari (0)