SLATKA MALA IZVRNUTA SUPERLIGO, DNO TI NA VRHU STOJI! Igor Bondžulić: “Kako to da pobeđuju svi koji se bore za opstanak?”
SVAKO kolo fudbalskog prvenstva Srbije, takozvane "Super" lige donosi po nekoliko derbija začelja, utakmica u kojima se sastaju ekipe iz borbe za opstanak. To ne čudi kada se zna da tri kola pre kraja sam opet prvoplasiranih ekipa ne strepi za opstanak i to u ligi od 20 članova?!
Foto: FK Javor
Jedan od tih mečeva bio je i duel JAvora i Proletera, a trener Ivanjičana Igor Bondžulić bio je nezadovoljan posle remija s ekipom iz Novog Sada (1:1).
– Simptomatično je da od ekipa koje se bore za ostanak, samo mi možemo da igramo nerešeno. Svi drugi pobeđuju, igraju lepršavo, lako dolaze do pobeda, nema nerešenih rezultata i zato se traži ovoliki broj bodova za opstanak. Još devet bodova je u igri i sve je otvoreno za nas. Moramo da idemo na pobede, jedan bod u ovoj ligi ne znači ništa – poručio je Bondžulić.
inač, dan pre odigravanja ove utakmice, preko Tvitra se oglasio Mirko Poledica, predsednik Sindikata profesionalnih fudbalera, koji je upozorio da je taj meč pod lupom UEFA i da su ga ispratila tri emisara Evropske kuće fudbala.
Superligu već nedeljama bije glas o gomili nameštenih utakmica, pa će istražni organi svakako imati puno posla u finišu ove burne sezone, što je potvrdio i predsednik Srbije Aleksandar Vučić tokom gostovanja na TV Pink gde je najavio i hapšenja odgovornih što nam se smeje ceo svet.
Preporučujemo
VLAHOVIĆ PROPUŠTA DERBI, ALI DVA SRBINA MOGU DA ODLUČE ISHOD: Milinković Savić bio heroj Napolija a sada se nada prvoj pobedi nad Juventusom
U derbiju 14. kola Serije A, italijanski velikani Napoli i Juventus sastaće se u nedelju na stadionu Dijego Armando Maradona.
07. 12. 2025. u 10:00
CEO TENIS U ŠOKU: Čuvena teniserka ugradila veštačke grudi, a onda je otkriveno i ovo! (FOTO)
Najnovije vesti iz tenisa su prilično neverovatne.
07. 12. 2025. u 13:43
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (1)