POLEDICA UPOZORAVA: Nemojte da se brukamo, Evropa alarmirana zbog meča Javora i Proletera
PREDSEDNIK Sindikata profesionalnih fudbalera upozorio je na svom Tviter profilu da je FSS alarmiran iz Evrope da se sprema "nameštaljka" na utakmici u Ivanjici gde igraju Javor i Proleter Novi Sad.
Foto arhiva VN
- Pažnja pažnja. Upravo je u Evropi upaljen alarm na sutrašnju utakmicu Javor - Proleter. Ne znam razog, ono što znam je da su tri emisara dobila zadatak da isprate utakmicu i podnesu izveštaj. Jedan od njih je poznati bivši sudija. Nadam se da se nećemo brukati - napisao je Poledica.
Superligu već nedeljama bije glas o gomili nameštenih utakmica, pa će istražni organi svakako imati puno posla u finišu ove burne sezone.
BLOKBASTER U MADRIDU: Real nikad nije bio ranjiviji pred obračun sa šestostrukim prvakom Evrope koji bi to morao znati iskoristiti
PONOVO ćemo imati priliku da uživamo u obračunu dve evropska giganta kada u četvrtfinalu Lige šampiona koplja budu ukrstili Real Madrid i Bajern Minhen, a prvi susret ovog dvomeča, odnosno 29. ikada između ovih rivala, biće odigran večeras na "Santijago Bernabeu" od 21.00.
07. 04. 2026. u 07:00 >> 10:44
HULIGANI MALTRETIRALI BESKUĆNIKA, A ONDA SE DOGODILO NEŠTO NEVEROVATNO: "Mislio sam da haluciniram"
Život piše drame. Neke od njih sa više nego srećnim krajem.
07. 04. 2026. u 19:50
DOBIO ODGOVOR: Šef diplomatije BiH besan zbog Karleuše
PEVAČICU Jelenu Karleušu uzeo je "na zub" ministar spoljnih poslova Bosne i Hercegovine, Elmedin Konaković zbog medijskog eksponiranja u državi.
04. 04. 2026. u 20:26
Komentari (0)