BALOTELI NAPRAVIO ŠOU ZA 10 MINUTA: Dva gola i žuti karton Italijana u pobedi Monce (VIDEO)

01. 05. 2021. u 21:45

NAVIKAO nas je Mario Baloteli na svakojake ispade na terenu, ali i umeća. Ponovo je bio u centru pažnje, pošto je najzaslužniji za pobedu njegove Monce protiv Salernitane rezultatom 1:3.

БАЛОТЕЛИ НАПРАВИО ШОУ ЗА 10 МИНУТА: Два гола и жути картон Италијана у победи Монце (ВИДЕО)

Temperamentni Italijan je meč počeo na klupi za rezerve, ali je trener Krisijan Broki odlučio da ga pošlje na teren u 80. minutu.

Iskusnom 30-godišnjem napadaču je samo 10 minuta bilo potrebno da postigne dva gola i tako pokaže koliko je dobar kada mu se igra fudbal.

Prvi gol postigao je u 81. minutu, a nakon njega na scenu je stupio njegov karakter. Posle pogotka se zakačio sa klupom protivničkog tima i kažnjen je žutim kartonom, ali jednostavno to je Mario Baloteli.

Drugi pogodak postigao je u prvom minutu sudijske nadoknade i praktično sam doneo trijumf Monci.

Ovaj klub je ostao na četvrtom mestu na tabeli Serije B sa 58 bodova, tri manje od drugoplasiranog Lećea, a to je pozicija koja vodi direktno u Seriju A. Do kraja prvenstva ostalo je još tri kola.