VRATIO SE: Mladen Krstajić ponovo u FSS
OD trenera superligaških klubova u istoj ulozi bio je Savo Milošević dok je vodio Partizan, ranije i Nenad Milovanović iz lučanske Mladosti
Foto: M.Vukadinović
Kako prenosi "Sportski žurnal" na poslednjoj sednici Izvršnog odbora Skupština FSS dobila je dva nova člana.
Mladena Krstajića, bivšeg selektora i aktuelnog trenera TSC i Gorana Vasiljevića, nekadašnjeg fudbalera Crvene zvezde koji obavlja funkciju Koordinatora mlađih reprezentativnih selekcija.
Od trenera superligaških klubova u istoj ulozi bio je Savo Milošević dok je vodio Partizan, ranije i Nenad Milovanović iz lučanske Mladosti. Njihov mandat potvrđen je posle ostavki Zorana Šašića i Marka Nikolića.
Preporučujemo
STOJKOVIĆ: Tandem Jović-Mitrović lepo zvuči! Biću vrlo rigorozan u pogledu discipline!
19. 03. 2021. u 12:25
NE MOŽE SE BEZ TRENERA NA GVARDIOLU: Siti je više nego spreman da iskoristi "haos" u redovima "plavaca"
ONO što je i u idealnim okolnostima jedno od najtežih gostovanja u Premijer ligi, za Čelsi dolazi u najgorem mogućem trenutku. Posle raskida saradnje sa Encom Mareskom, „plavci“ bez šefa stručnog štaba gostuju Mančester sitiju (18.30), koji nema pravo na novi kiks u trci za titulu.
04. 01. 2026. u 11:30
ŽIVOTNI BRODOLOM ČOVEKA KOJEM SE DIVILA JUGOSLAVIJA: Upao u finansijske probleme, ostao bez kuće
Tim rečima hrvatski "Večernji list" piše o životnom padu nekada istinskog sportskog asa SFRJ.
04. 01. 2026. u 14:03
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (0)