FIRMINOV HITAC U 90. ZA ČELO TABELE: Liverpul u sjajnom derbiju polusezone savladao Totenhem

16. 12. 2020. u 23:04

FUDBALERI Liverpula savladali su Totenhem u derbiju 13. kola Premijer lige sa 2:1.

ФИРМИНОВ ХИТАЦ У 90. ЗА ЧЕЛО ТАБЕЛЕ: Ливерпул  у сјајном дербију полусезоне савладао Тотенхем

Gol odluke postigao je Firmino u 90. minutu kojim su redsi došli do trijumfa i osamili se na čelu tabele.

Prethodno je Salah u 26. minutu doveo šampione u vođstvo, ali je izjednačio Son sedam minutasa kasnije, potvrdivši da je u ovom trenutku možda i najbolji fudbaler na svetu.

Ekipe Vest hema i Kristal palasa su podelili bodove, a rezultat je na kraju utakmice bio 1:1.

Gosti su imali vodstvo od 34. minute, a gol je postigao Benteke. Konačan rezultat utakmice postavio je Haler u 55. minutu.

Bez pobednika ali i golova završio je i susret Fulama i Brajtona. Aleksandar Mitrović dobio je priliku od 77. minuta, ali bez učinka.