BAŠ NEMA SREĆE: Nigerijski fudbaler kidnapovan drugi put za osam godina
NEKADAŠNjI fudbaler Fiorentine, Udinezea i Leća Kristijan Obodo kidnapovan je u nedelju na severu Nigerije, ali je uspeo da pobegne otmičarima.
EPA/CROCCHIONI
Bivši nigerijski reprezentativac imao je više sreće nego 2012. godine kada je otet na skoro istom mestu, jer su tada otmičari podigli oko 150.000 evra sa njegove kartice bez limita.
- Nisam bio povređen i ništa mi nisu uzeli, ali ne osećam se sigurno u svojoj zemlji - rekao je Obodo.
Otmice su redovna pojava u Nigeriji. Iako su na meti uglavnom biznismeni i poznate ličnosti poslednjih godina fudbaleri i članovi njihovih porodica sve češće bivaju žrtve.
Otac Džon-Obi Mikela takođe je dva puta otiman, 2011. i 2018. Prošle godine kidnapovana je majka Salomona Kalua i držana šest dana
Preporučujemo
BURA NA "MARAKANI": Zvezda oštećena za penal protiv Zlatibora? (VIDEO)
16. 11. 2020. u 17:30
HRVATE BAŠ HOĆE KORONA: Sedam mladih reprezentativaca kockastih zaraženo
16. 11. 2020. u 16:48
TVRDO NA "ALFONSO MORUBEU": Katastrofalna napadačka forma žute podmornice ne obećava veliki broj pogodaka
FUDBALERI Seute ugostiće Kadiz u duelu koji dolazi u osetljivom trenutku za oba tima (14.00). Završnica sezone u Segundi donosi sve veći pritisak, jer svaki bod može da napravi značajnu razliku na tabeli.
28. 03. 2026. u 07:30
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Evo šta su sad uradili u Zagrebu - i time se još i hvale (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske tiču se - prošlosti. Neko će reći izmišljene, neko "pa i ne baš", ali svakako, privukle su veliku pažnju.
28. 03. 2026. u 19:38
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)