SERIJA A: Juventus igrao, Laciju bod u poslednjim sekundama! Povreda Ronalda...
IMAO je Juventus igru tokom većeg dela današnjeg duela, ali su fudbaleri Lacija uspeli da dođu do gola u poslednjim trenutcima meča, na kraju 1:1.
FOTO: AP
Vodeći pogodak postigao je Kristijano Ronaldo, strelac jedinog gola u 15. minutu. Portugalac je u finišu morao da napusti igru zbog povrede, a tokom dana ćemo saznati koliko je ozbiljna, verovatno je u pitanju samo jači udarac.
Konačnih 1:1 postavio je Kaisedo u poslednjim trenucima utakmice, posle sjajnog prodora Koree.
Simone Inzagi i na raspolaganju nije imao Ćira Imobilea, Lukasa Leivu i Tomasa Strakošu, koji su izolovani nakon testova koji su pokazali da su pozitivni na koronavirus.
Ronaldo je postigao vodeći pogodak već u 15. minutu, ali je ponovo najveći deo posla odradio Huan Kuadrado. Kolumbijac je započeo akciju, prošao po boku, a potom se ubacio iz drugog plana i pronašao Ronalda u petercu - 1:0.
Lacio je uzvratio posle jednog skoka Sergeja Milinković-Savića, a potom se oprobao i Murići, ali na poluvremenu ostaje 0:1.
Andrea Pirlo je u finišu izveo Ronalda koji je dobio udarac, potom i Moratu, ušli su Dibala i Bernardeski...
I onda u nadoknadi vremena prava ludnica, Korea je uradio najveći deo posla, okrenuo je Kuadrada i Bentankura, pravovremeno dodao do Kaiseda, koji pogađa malu mrežicu za ogromno slavlje i konačnih 1:1.
Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku
Preporučujemo
SKANDAL "LAŽNI REZULTATI" DRMA APENINE: Rimskog velikana izbacuju iz Serije A
07. 11. 2020. u 11:37
RONALDO NA PITANjE O TESTU NA KORONU: Vratio sam se, to je najbitnije
01. 11. 2020. u 22:51
IVAN JURIĆ: Igrači Juventusa su me vređali zato što sam Balkanac, nisam im ostao dužan!
26. 10. 2020. u 08:46
INTER ČUVA PRVO MESTO: "Neroazuri" ne bi smeli imati problema protiv rivala sa dna tabele
ZANIMLjIVA trka za Skudeto mogla bi da dobije novu dimenziju već na otvaranju 22. kola Serije A, kada vodeći Inter u petak uveče na "San Siru" (20.45) dočekuje Pizu, ekipu koja se nalazi na pretposlednjem mestu tabele.
23. 01. 2026. u 09:40
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)