RADNIČKI ČEKA RADNIK: Motivisani smo za ovaj meč, želimo pobedu pre reprezentativne pauze
FUDBALERI Radničkog u subotu od 16 časova dočekuju Radnik iz Surdulice, u sklopu 14. kola Superlige Srbije.
FOTO: FK Radnički
Radnički u ovaj meč ulazi kao osmoplasirani na tabeli sa 21 bodom, dok je Radnik na 15. poziciji sa 14 bodova na svom kontu.
Nišlije na ovom meču sa klupe neće predvoditi šef stručnog štaba Milan Đuričić, koji je dobio pozitivan test na koronavirus, pa će meč voditi njegovi pomoćnici. Duel protiv Radnika najavio je jedan od pomoćnih trenera Radničkog Zumbul Mahalbašić.
"Bez obzira na probleme koji nas prate, mi smo se za ovaj susret spremali u dobroj atmosferi. Veoma smo motivisani i želimo da pobedom odemo na reprezentativnu pauzu, tokom koje ćemo imati vremena da mnoge stvari u igri dovedemo u red. Domaćini smo, igraćemo napadački i svi smo optimisti po pitanju konačnog ishoda. Protivnika poštujemo. Radnik je dobra i disciplinovana ekipa, imaju u svojim redovima sjajnog strelca Makarića, veoma su borbeni, ali dobro smo ih izanalizirali i smatram da ćemo se mi pitati na ovom meču", rekao je Mahalbašić.
Radnički u ovoj utakmici neće biti kompletan.
"Žarko Marković ima crveni karton iz prošlog kola, Dušan Pantelić je povređen, a Nenad Gavrić je pozitivan na koronavirus. Ti su izuzetno bitni fudbaleri za našu igru, ali imamo dugačku klupu i igrače koji su spremni da ih zamene na pravi način", završio je Mahalbašić.
NE MOŽE SE BEZ TRENERA NA GVARDIOLU: Siti je više nego spreman da iskoristi "haos" u redovima "plavaca"
ONO što je i u idealnim okolnostima jedno od najtežih gostovanja u Premijer ligi, za Čelsi dolazi u najgorem mogućem trenutku. Posle raskida saradnje sa Encom Mareskom, „plavci“ bez šefa stručnog štaba gostuju Mančester sitiju (18.30), koji nema pravo na novi kiks u trci za titulu.
04. 01. 2026. u 11:30
ŽIVOTNI BRODOLOM ČOVEKA KOJEM SE DIVILA JUGOSLAVIJA: Upao u finansijske probleme, ostao bez kuće
Tim rečima hrvatski "Večernji list" piše o životnom padu nekada istinskog sportskog asa SFRJ.
04. 01. 2026. u 14:03
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (0)