GROBARI VETAR U LEĐA PARTIZANU: "Parni valjak" ima gromoglasnu podršku u Nišu (VIDEO)
FUDBALERI Partizana gostuju u Nišu u 12. kolu Superlige Srbije.
FOTO: A. Ilić
Mnogo bi izabranicima Aleksandra Stanojevića značila podrška sa tribina "Čaira", ali pošto nije dozvoljeno da publika prisustvuje utakmicama stadion je prazan.
Ipak, Grobari su našli način da bodre svoje ljubimce. Oni navijaju ispred stadiona i pokušavaju na razne načine da pomognu timu da dođe do pobede.
Inače, ukoliko Partizan trijumfuje protiv Radničkog smanjiće bodovnu razliku na tabeli u odnosu na Zvezdu na šest bodova.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
PARTIZAN IZGUBIO U NIŠU: Majstorija Pantelića presudila crno-belima (VIDEO)
26. 10. 2020. u 16:26 >> 18:58
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAVIJAČI U ČETIRI UJUTRU ČEKALI SELEKTORA DA SE OBRAČUNAJU! Haos zbog ispadanja sa Mundijala (VIDEO)
Reprezentacija Južne Koreje doživela je neuspeh na Mundijalu pošto nije prošla grupu, što je razbesnelo njihove navijače.
30. 06. 2026. u 15:24
"DRAGO MI JE ŠTO JE IRAN ISPAO SA MUNDIJALA!" Američki sekretar Malin ne krije zadovoljstvo
Američki sekretar za unutrašnju bezbednost Markvejn Malin izjavio je da mu je drago što je reprezentacija Irana eliminisana sa Svetskog prvenstva u fudbalu i da je veoma sretan što su otišli.
30. 06. 2026. u 11:51
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (2)