DA LI SE SLAŽETE S MATEUSOM? Legendarni Nemac, uoči okršaja sa Bajernom, objasnio zbog čega se ne plaši Barselone
PREMA rasporedu završnice Lige šampiona, ove nedelje će se u Lisabonu igrati utakmice četvrtfinala.
Foto: EPA
Možda i najveći derbi u ovoj fazi takmičenja u petak će odigrati Barselona i Bajern, koji su prethodnih godina imali spektakularne okršaje u elitnom takmičenju.
Pred ovaj meč oglasio se i legendarni nemački fudbaler Lotar Mateus, koji je ponovo "nagazio" prvu zvezdu Barse Lea Mesija, pokazavši još jednom da nije fan jednog od najboljih fudbalera svih vremena.
- Mesi će igrati protiv najboljeg igrača na svetu, a to je Robert Levandovski. On nije samo najbolji napadač, već uopšteno najbolji igrač planete, što znači da je bolji i od Mesija i zato me Barsa ne plaši - rekao je Mateus i dodao:
- Barselona koju danas gledamo nije tim od pre nekoliko godina. Naravno, oni imaju Mesija i on uvek može da uradi nešto specijalno, ali verujem da to nije dovoljno da se pobedi Bajern. Uopšte se ne plašim Barselone - završio je nekadašnji trener Partizana.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DOŠAO JE I TAJ DAN: Saša Zverev osvaja prvi grend slem u karijeri!
VERUJEMO u nemačkog tenisera koji će od 15 časova imati priliku da na "Filip Šatrijeu" protiv Flavija Kobolija osvoji svoj prvi grend slem u karijeri.
07. 06. 2026. u 07:30
AMERIKANCI U ŠOKU: Evo šta je Iran danas odlučio
Svetsko prvenstvo u fudbalu "samo što nije", a najnovije vesti o njemu su iznenadile Amerikance.
07. 06. 2026. u 19:34
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (2)