ZVEZDA ODUSTALA OD POJAČANJA: Novac je veliki problem
CRVENA zvezda se nalazi u velikom problemu, nema novca za dovođenje novih pojačanja.
Foto: N.Paraušić
Aleksandar Katai i Srđan Spiridonović su za sada jedina nova imena na Marakani.
Planirali su čelnici šampiona Srbije dovođenje sjajnog Nigerijca, Ogenjija Onazija, koji je napustio Denizli i postao slobodan igrač.
Međutim, čak ni činjenica da nema obeštećenja u ovom slučaju nije dovoljna, jer je, kako navodi Maxbetsport, godišnja plata od pola miliona evra u ovom slučaju veliki luksuz za srpskog šampiona.
Planirani odlazak Matea Garsije nije se dogodio, a za sada nema nagoveštaja da bi klub mogli da napuste Njegoš Petrović ili Dušan Jovančić i tako Zvezdi donesu sredstva koja bi bila upotrebljena za dovođenje nigerijskog veziste, koji je svojevremeno nastupao za Lacio.
I uspon Saneku Sanoga je bitan razlog da se ne žuri sa pojačavanjem veznog reda, a svakom novajliji je potrebno vremena da se uklopi. Ostaje da se sačeka jos neki period, ali eventualna saradnja Crvene zvezde i Onazija, sada je na dugačkom štapu.
Preporučujemo
DEJAN STANKOVIĆ: Katai i Spiridonović su ozbiljni igrači, ne brine me forma napadača
23. 07. 2020. u 14:17
GOLEADA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi mora da napadne Parižane koji će to znati da iskoriste
POSLE spektakularnih 5:2 u Parizu, PSŽ dolazi na "Stamford bridž" (21.00) sa ogromnom prednošću i verom da će proći u četvrtfinale, dok svetski šampion mora da napravi pravu senzaciju ako želi da ostane u trci za trofej Lige šampiona.
17. 03. 2026. u 07:40
ZAPAD U ŠOKU! Ne može da veruje šta je Rusija upravo uradila
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Italije. U toj zemlji je okončan spektakl - Zimske paraolimpijske igre 2026, a tamo su Rusi uradili ono što Zapad nije mogao ni da sanja.
16. 03. 2026. u 12:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (9)