BIĆE MIHAJLOVIĆ LJUT: Milan deklasirao Bolonju, petorica različitih igrača strelci

Beta

18. 07. 2020. u 23:50

Fudbaleri Milana pobedili su večeras na svom terenu ekipu Bolonje sa ubedljivih 5:1, u utakmici 34. kola italijanske Serije A.

БИЋЕ МИХАЈЛОВИЋ ЉУТ: Милан декласирао Болоњу, петорица различитих играча стрелци

Milan je upisao 16. pobedu u šampionatu i trenutno je šesti na tabeli sa 56 bodova, odnosno ima tri više od Napolija, a bod manje od Rome. Ekipa Siniše Mihajlovića je deseta sa 43 osvojena boda.

Milan je golovima Aleksisa Salemakersa i Hakana Čalhanoglua, u 10. i 24. minutu, stekao dva gola prednosti, da bi u finišu prvog poluvremena Takehiro Tomijasu smanjio na 2:1.

Ismael Benaser je u 49. minutu povisio na 3:1, osam minuta kasnije pogodio je i Ante Rebić, a konačan rezultat postavio je Davide Kalabrija u 92. minutu.

Fudbaleri Milana u narednom kolu gostuju Sasuolu, a Bolonja ekipi Atalante.