UŽASNA SCENA NA SVETSKOM KLUPSKOM PRVENSTVU: Donaruma slomio nogu DŽamalu Musijali (UZNEMIRUJUĆI VIDEO)

Новости онлине

05. 07. 2025. u 19:22

UŽASNA scena dogodila se na utakmici Bajern Minhen - PSŽ na Svetskom klupskom prvenstvu.

УЖАСНА СЦЕНА НА СВЕТСКОМ КЛУПСКОМ ПРВЕНСТВУ: Донарума сломио ногу Џамалу Мусијали (УЗНЕМИРУЈУЋИ ВИДЕО)

FOTO: Tanjug/AP/Brynn Anderson

Naime, golman "svetaca" Đanluiđi Donaruma i fudbaler Bavaraca Džamal Musijala su krenuli ka lopti, potom je Italijan pokosio Nemca koji je tom prilikom polomio nogu.

Nakon što su videli zglob fudbalera Bajerna, svi su se uhvatili za glavu, a čuvar mreže šampiona Francuske i Lige šampiona je sa suzama u očima gledao kako protivničkog igrača iznose na nosilima.

Ovo je veliki peh za Musijalu, koji se nedavno vratio na teren posle odsustva od dva i po meseca zbog povrede tetive.

BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“ 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DRAMA DOSTIŽE VRHUNAC: Vinisijus i Prestijani u centru pažnje pred revanš, Real brani gol prednosti na Bernabeu

DRAMA DOSTIŽE VRHUNAC: Vinisijus i Prestijani u centru pažnje pred revanš, Real brani gol prednosti na "Bernabeu"

MESTO u osmini finala Lige šampiona biće rešeno u Madridu, gde Real dočekuje Benfiku posle pobede od 1:0 u Lisabonu. Gol odluke u prvom meču postigao je Vinisijus, ali rezultat nije bio jedina tema večeri – duel je obeležio incident i prekid zbog navodnog rasističkog ispada Prestijanija prema Vinisijus, što je dodatno podiglo tenziju pred revanš.

25. 02. 2026. u 06:27

Komentari (0)

A KUD ĆU SAD JA – crtica povodom predstave Bašta sljezove boje