LUNJIN OTKRIO PLANOVE SA REALOM: Svaka čast Kurtoi, ali...
GOLMAN Reala i ukrajinski reprezentativac Andrej Lunjin izjavio je da bi voleo da i naredne sezone brani za madridski fudbalski klub, prenosi španski sportski list Marka.
Foto: Profimedia
Lunjin (25) je član Reala od 2018. godine, a ima ugovor sa madridskim klubom do juna 2025.
- Želim da ostanem u Realu, ali moja budućnost je u rukama kluba. Tibo Kurtoa je jedan od najboljih golmana na svetu, ali ja želim da branim - rekao je ukrajinski golman.
Lunjin je prošle sezone nastupio na 31. meču za madridski klub.
Preporučujemo
MONAKO PRIHVATIO OSTAVKU SPANULISA! Legendarnog asa menja učenik Saše Obradovića!
11. 03. 2026. u 12:21
ZAGARANTOVANI GOLOVI? Spektakl na "Sent Džejmsis parku" bi trebao da obiluje velikim brojem pogodaka
"SENT Džejmsis park" će u utorak ponovo biti domaćin evropskog spektakla, pošto Njukasl dočekuje Barselonu (21.00) u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Biće to drugi duel ova dva kluba na istom stadionu u poslednjih šest meseci, ali je ovaj daleko bitniji od prvog koji je pripao Kataloncima rezultatom 2:1.
10. 03. 2026. u 07:10
MLADI SRBIN ZAPREPASTIO AMERIKU! Biće senzacija NBA drafta, šutira bolje od svih Srba - i ne, nije sin Peđe Stojakovića (VIDEO)
Pozdrav iz zemlje košarke. Tako volimo da se hvalimo kada neko naš, ili naši, urade nešto košarkaški sjajno. A novi srpski košarkaški biser je tu. I opčinio je Ameriku.
11. 03. 2026. u 12:11
TRAMP NI NE POMIŠLjA DA UDARI NA OVO OSTRVO: Kad bi se to desilo Iran bi propao - bombe odjekuju po celoj zemlji, samo taj deo ne diraju FOTO
VEĆ više od nedelju dana, iz Teherana i ostatka Irana stižu dramatične slike uništenih skladišta goriva i stubova crnog dima koji su nastali usled izraelsko-američkog bombardovanja. Ali jedno mesto u severnom Persijskom zalivu ostalo je netaknuto.
10. 03. 2026. u 21:47
Komentari (0)