HAOS NA KIPRU: Zvezdin meč prekinut zbog tuče, Milojević povukao ekipu sa terena (VIDEO)

Часлав Вуковић
Časlav Vuković

01. 02. 2024. u 17:39

POSLEDNjA utakmica Crvene zvezde na pripremama na Kipru nije odigrana do kraja. Prekinuta je zbog tuče na terenu.

ХАОС НА КИПРУ: Звездин меч прекинут због туче, Милојевић повукао екипу са терена (ВИДЕО)

Igrao se 67. minut kada je fubdaler Boteva Diogo Barbosa posle jednog starta krenuo ka Urošu Spajiću i udario ga rukama po licu.

Kada su se stvari smirile trener crveno-belih Vladan Milojević odlučio je da povuče ekipu sa terena pri rezultatu 2:1 za šampiona Srbije.

Što se utakmice tiče, sva tri pogotka viđena su u prvom poluvremena. Igrao se 8. minut kada je Šerif Endijaja dobro ispratio akciju i nije mu bilo teško da iz blizine ubaci loptu u mrežu tima iz Vratse.

Bugarski klub je do izjednačenja stigao u 37. minutu upravo preko Barbose koji je učestvovao u sukobu sa Spajićem.

Novu prednost Zvezdi doneo je Endijaj. Senegalac je umakao odbrani rivala i dobar pas Mijailovića pretvorio u pogodak.

Bio je to treći gol napadača crveno-belih na pripremama. On je bio strelac i u pobedi protiv lučanske Mladosti (2:0).

Zvezda je meč počela u sastavu: Popović - Nedeljković, Spajić, Dragović, Radojević - Mijalović, Kanga - Bukari, Šljivić, Olajinka - Endijaj.

BONUS VIDEO: Vatromet i slavlje "orlova" - Srbija je na EURO nakon 24 godine