VELIKI PEH ZA SRBINA: Nemanja Gudelj se povredio na utakmici Sevilje

05. 01. 2024. u 14:40

FUDBALERI Sevilje izgubili su kao domaćini od Atletik Bilbaa sa 2:0, a dodatni problem za Andalužane je povreda Nemanje Gudelja.

ВЕЛИКИ ПЕХ ЗА СРБИНА: Немања Гудељ се повредио на утакмици Севиље

Srpski reprezentativac se povredio u 41. minutu. On je u svlačionicu otišao uz pomoć ljudi iz stručnog štaba. Prve informacije kažu da je u pitanju koleno.

Umesto njega u igru je ušao Ivan Raktić, ali ni njegovo prisustvo nije pomoglo timu Kikea Sančeza Floresa da izbegne poraz.

Gosti su do pogodaka stigli u 30. minutu preko Mikela Vesge i u 76. kada je strelac bio Aitor Paredes.

Sevilja je na 16. mestu na tabeli sa 16 bodova i samo jedan bod više od zone ispadanja. Bilbao je na četvrtoj poziciji sa 38 bodova.

BONUS VIDEO: NAVIJAČI ZVEZDE PODIGLI ŠALOVE: Još jedna koreografija na "Marakani"