PORAZ PRED DOLAZAK U BEOGRAD: Lajpcig neočekivano izgubio u Bundesligi!

04. 11. 2023. u 18:49

FUDBALERI Lajpciga izgbili su od Majnca sa 2:0 kao gosti u 10. kolu Bundeslige i ne dolaze u dobrom raspoloženju u Beograd na megdan Crvenoj zvezdi u Ligi šampiona.

ПОРАЗ ПРЕД ДОЛАЗАК У БЕОГРАД: Лајпциг неочекивано изгубио у Бундеслиги!

Domaćin je u ovaj meč ušao sa svega tri boda i malo ko je mogao da očekuje da tim Marka Rozea neće doći do bodova na "Meva Areni", ali to se ipak dogodilo.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, no Majnc je u drugom i to u razmaku od četiri minuta postigao oba gola. Najpre je Li Jae-Sung zatresa mrežu rivala u 76. minutu.

Konačan rezultat utakmice postavio je u 80. minutu Leandro Bareiro i na taj način doneo prvi trijumf svom timu ove sezone u Bundesligi.

Vredi pomenuti da je ovo drugi vezani meč u kome Lajpcig nije postigao gol, pa u prestonicu Srbije dolazi sa 180 minuta datog pogotka.

Utakmica Crvena zvezda - Lajpcig na programu je u utorak od 21 sat.

BONUS VIDEO: Zvezda kao kod svoje kuće - navijačka podrška i himna crveno-belih sa razglasa