SARADNJA SPORAZUMNO RASKINUTA: Vejn Runi napustio Di-Si junajted

Танјуг

08. 10. 2023. u 11:34

FUDBALSKI trener Vejn Runi i Di-Si junajted sporazumno su raskinuli ugovor, saopštio je ove nedelje tim iz Vašingtona.

САРАДЊА СПОРАЗУМНО РАСКИНУТА: Вејн Руни напустио Ди-Си јунајтед

Foto: EPA-EFE/Aleksandra Szmigiel/POOL

Di-Si junajted je ligaški deo sezone u MLS završio pobedom protiv Njujork sitija rezultatom 2:0. Ovaj tim se trenutno nalazi na devetom mestu na tabeli Istočne konferencije sa 40 bodova. Međutim, Di-Si junajted ima minimalne šanse da izbori plasman u plej-of.

- Sada je pravo vreme. Napravio sam sve što je bilo u mojoj moći da dovedem klub do plej-ofa. Ništa se nije dogodilo sa klubom, pitanje je vremena - rekao je Runi za američke medije.

Na pitanje da li će uskoro da preuzme neki drugi klub, engleski trener je odgovorio:

- Nemam ništa dogovoreno - dodao je bivši trener Derbi Kauntija, koji je preuzeo Di-Si junajted prošle godine.

BONUS VIDEO: NESVAKIDAŠNjA KOREOGRAFIJA: Ovo su "delije" uradile za meč Zvezda - Jang bojs u Ligi šampiona

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DRAMA DOSTIŽE VRHUNAC: Vinisijus i Prestijani u centru pažnje pred revanš, Real brani gol prednosti na Bernabeu

DRAMA DOSTIŽE VRHUNAC: Vinisijus i Prestijani u centru pažnje pred revanš, Real brani gol prednosti na "Bernabeu"

MESTO u osmini finala Lige šampiona biće rešeno u Madridu, gde Real dočekuje Benfiku posle pobede od 1:0 u Lisabonu. Gol odluke u prvom meču postigao je Vinisijus, ali rezultat nije bio jedina tema večeri – duel je obeležio incident i prekid zbog navodnog rasističkog ispada Prestijanija prema Vinisijus, što je dodatno podiglo tenziju pred revanš.

25. 02. 2026. u 06:27

Komentari (0)

DRAMA DOSTIŽE VRHUNAC: Vinisijus i Prestijani u centru pažnje pred revanš, Real brani gol prednosti na Bernabeu