ŠVAJCARCI BESNELI - UZALUD! Ovako je Zvezda povela protiv Jang bojsa, gosti ubeđeni da su bila dva ofsajda (FOTO/VIDEO)

04. 10. 2023. u 21:44

Crvena zvezda i Jang bojs su se sastali u 2. kolu Lige šampiona, a vodeći gol domaćih izazvao je bes gostiju.

ШВАЈЦАРЦИ БЕСНЕЛИ - УЗАЛУД! Овако је Звезда повела против Јанг бојса, гости убеђени да су била два офсајда (ФОТО/ВИДЕО)

Screenshot / TV Arena sport

Igrao se 37. minut kada je Zvezda krenula u kontranapad, a Švajcarci to zaustavili prekršajem kod suparničkog kaznenog prostora.

I, dok su se oni vraćali na svoju polovinu, Osman Bukari im je umakao po desnoj strani Zvezdinog napada, gde mu je i upućena lopta...

Osman Bukari, usamljen na desnom krilu Zvezdnog napada u 37. minutu / Screenshot / TV Arena sport

Iako su, dok je akcija još trajala (Bukari je primio loptu i krenuo ka golu Jang bojsa) gostujući fudbaleri tražili ofsajd, ne samo da se to nije desilo - već je Crvena zvezda postigla pogodak.

I to iz za goste ponovo sumnjive situacije.

Bukari je centirao s desne strane, a Šerif Endijae iz peterca Jang bojsa sproveo loptu u mrežu.

Asistencija Bukarija za Endijaea za vođstvo Zvezde protiv Jang Bojsa / Screenshot / TV Arena sport

Dok su se Švajcarci bunili, usledila je VAR provera, a onda i odluka:

Ofsajda, ni onog prvog traženog, a ni drugog - nije bilo - Šerif Endijae je dao gol za Zvezda - Jang Bojs 1:0 (VIDEO).

Prenos utakmice Crvena zvezda - Jang bojs možete uživo da pratite na portalu "Novosti".

Bonus video: Koreografija "delja" na meču Crvena zvezda - Jang bojs