ZAVRŠIO SA MARSEJOM I SADA BI NA STARU ADRESU: Aleksis Sančez želi u bivši klub
FUDBALSKI reprezentativac Čilea Aleksis Sančez želi da se vrati u milanski Inter, prenose italijanski mediji.
Foto: EPA-EFE/ROBERTO BREGANI
Sančez (34) je prošlu sezonu proveo u Olimpiku iz Marseja, a trenutno je bez angažmana, pošto mu je istekao ugovor sa francuskim klubom.
Italijanski mediji navode da Sančez i predstavnici Intera žele da se čileanski fudbaler vratu u milanski klub. On je igrao za Inter od 2019. do 2022. godine, a za milanski klub postigao je 20 golova na 109 utakmica.
Sančez je pre Intera igrao za Mančester junajted, Arsenal, Barselonu, River Plate, Kolo-Kolo, Udineze i Kobrelou. Za reprezentaciju Čilea odigrao je 155 mečeva i postigao je 51 gol.
KAJSEDO + PALMER = DOBITNA KOMBINACIJA? Ubitačni dvojac predvodi Čelsu na teškom gostovanju u Ligi šampiona
ATALANTA i Čelsi ulaze u šesti meč Lige šampiona sa identičnim učinkom (10 bodova), ali i sa različitim raspoloženjem uoči direktnog sudara u Bergamu. "Plavci" imaju bolju gol-razliku i trenutno drže mesto u top 8, dok je domaćinu ovo idealna prilika da ih pretekne i zauzmu poziciju koja direktno vodi u osminu finala.
09. 12. 2025. u 07:00
TRAMP "AMINOVAO", CELA RUSIJA BESNA! Najnovije vesti iz Amerike su potpuno neverovatne
Otkako je počeo rat u Ukrajini, najnovije vesti vezane za Rusiju, a da nisu sa samog ratišta, ili, kako to Ruska Federacija zove "prostora na kome se odvija Specijalna vojna operacija", uglavnom su Ruse nervirale zbog sankcija, ali poslednje su - prilično neverovatne.
09. 12. 2025. u 13:36
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)